Pokalkamp 1, 4/5-2004

Krohnegården/Løvstakken Nord

Arrangør: Bergens Turnforening

Klasse D11-12, 2km

1.Halland, Gunhild RogneIL Varegg22:25
2.Lund-Johansen, RagnhildIL Varegg28:22
3.Humlevik, NinaKalandseid IL46:46
4.Humlevik, MetteKalandseid IL47:01
5.Daltveit, BrittKalandseid IL50:08
Øyen, IngvildFana ILDNS
Strekktider

Klasse D11-12N, 1.5km

1.Fotland, EirinBergens Turnforening19:28
2.Due, LinaFana IL20:54
3.Hellen, IngridT&IF Viking21:19
Weltzien, Ida MarieFana IL21:19
5.Vikingsen, CamillaT&IF Viking22:18
6.Thorsen, Siv HegeBergens Turnforening23:23
7.Bendiksen, Ann-ElinFana IL25:02
8.Langum, KatharinaIL Varegg26:17
9.Anfinsen, AstridFana IL30:37
10.Gundersen, IngvildFana IL32:57
11.Svardal, MarieFana IL37:28
12.Brattetveit, Maria EliseFana IL37:34
13.Haugland, Helene G.Bergens Turnforening38:24
14.Gjengedal, KarolineBergens Turnforening38:27
15.Hjøllo, ElisabethBergens Turnforening38:32
16.Vonen, Maria NjølstadIL Varegg21:25-151/+150
17.Almeland, VildeKalandseid IL22:12-144
Strekktider

Klasse D13-14, 2km

1.Nummedal, AgneteFana IL22:17
2.Sævareid, Malene ChristineFana IL23:54
3.Heggland, Meryl FloorKalandseid IL28:44
Strekktider

Klasse D13-16N, 1.5km

1.Gundersen, EliseFana IL20:38
2.Frantzen, TineKalandseid IL36:15
Strekktider

Klasse D15-16, 3km

1.Drange, Siri SjødinAskøy O-lag57:07
2.Drange, Torill SjødinAskøy O-lag62:49
Strekktider

Klasse D17-18, 3km

1.Sognnæs, InglinBergens Turnforening56:22
2.Tjøswold, SisselBergens Turnforening94:58
Strekktider

Klasse D19, 4km

1.Madsen, Annemarie B.Fana IL49:02
2.Martinsen, HelenIL Gular52:28
3.Aubert, Anne KatrineFana IL58:28
4.Rykkje, LindaFana IL58:34
5.Dimitrova, ValentinaIL Gular66:01
6.Ellingsen, GuriFana IL78:07
Wigemyr, ToneOddersjaa SSKDSQ
Strekktider

Klasse D35, 3km

1.Sognnæs, IngjerdBergens Turnforening54:35
2.Soligard, NinaBergens Turnforening57:45
3.Nipen, MaritIL Gneist58:09
4.Nummedal, MarianneFana IL63:44
5.Drageset, MonaBergens Turnforening143:25
Grevskott, KirstenIL VareggDSQ
Rogne, MetteIL VareggDSQ
Strekktider

Klasse D50, 2km

1.Hegdal, BeritBergens Turnforening26:09
2.Raadal, ElseFana IL34:36
3.Ormberg, AstridFana IL38:01
4.Hole, Astri EseBergens Turnforening48:25
5.Krzywinski, EvaBergens Turnforening50:41
Strekktider

Klasse D/H-10N, 1.5km

1.Solheim, MortenFana IL17:02
2.Bjørndal, KarlIL Varegg17:10
3.Standnes, TordIL Varegg17:18
4.Alvsvåg, Robert KiraFana IL17:47
5.Morken, JulianneBergens Turnforening19:30
6.Lien, J. Christian RisanBergens Turnforening19:41
7.Stangeland, Ellen EmilieFana IL20:47
8.Bjørlykke, ØysteinFana IL20:50
9.Alnes, Jon EinarFana IL21:13
10.Hellen, BrageT&IF Viking22:58
11.Utne, MortenIL Varegg23:19
12.Gjesdal, JonasIL Varegg23:23
13.Asplin, PernilleIL Varegg23:31
14.Foss, Lars HenrikKalandseid IL23:54
Sandvoll, LarsKalandseid IL23:54
16.Våge, Harald DahlIL Varegg24:10
17.Sandø Evensen, EndreFana IL24:12
18.Skage, InaIL Gneist24:22
19.Berge, KarolineIL Gneist24:28
20.Askeland, StineFana IL24:38
21.Rykkje, ØrjanFana IL25:01
22.Storvik, ErlendBergens Turnforening25:11
23.Sævereid, TorbjørnFana IL26:19
24.Solheim, PetterFana IL26:24
25.Danielsen, IdaFana IL27:05
26.Bendiksen, Ole-MortenFana IL27:19
27.Ruud, Vetle BjørnsonIL Varegg27:41
28.Myking, MariusIL Varegg27:46
29.Aarvik, Ormar MaidreIL Varegg27:50
30.Austevoll, VegardKalandseid IL28:42
31.Almeland, BjørnarKalandseid IL28:48
32.Claussen, SanderFana IL28:54
33.Claussen, MadsFana IL29:33
34.Asplin, MagdeliIL Varegg30:43
35.Birkeland, Olav EspolinFana IL32:08
Karlsen, ØrjanFana IL32:08
Lund, SteffenFana IL32:08
38.Geber, MagneIL Varegg33:34
39.Soligard, RagnhildBergens Turnforening33:53
40.Skage, VildeIL Gneist34:47
41.Pundsnes, IngridIL Varegg35:15
42.Midtun/Myking, Ole/ErlingFana IL35:32
43.Farestveit Jørstad, IneT&IF Viking38:24
44.Jåstad, AnneIL Varegg44:08
45.Tysvær, GunhildIL Gular45:16
46.Geber, AsbjørnIL Varegg28:53-151/+150
47.Haugland, Christian KjenesT&IF Viking19:43-151/+150
48.Haugland, Kim-Andre` KjenesT&IF Viking19:50-151/+150
49.Standnes, AreIL Varegg29:33-151/+150
50.Standnes, EndreIL Varegg29:12-151/+150
51.Austevoll, HåvardKalandseid IL24:13-144
52.Sævareid, Ole KristianFana IL26:11-144
53.Lien, Jakob RisanBergens Turnforening33:23-137..140
Strekktider

Klasse H11-12, 2km

1.Eikner, SimonFana IL22:17
2.Ersland, OlavFana IL24:01
3.Hansen, Carl ChristianIL Gular25:13
4.Alvsvåg, Kenneth KiraFana IL28:16
5.Birkeland, MikkelFana IL31:34
6.Daltveit, GeirKalandseid IL50:08
7.Stamland, HåkonIL Gular52:34
Strekktider

Klasse H11-12N, 1.5km

1.Moe, EivindFana IL17:31
2.Karlsen, KristofferFana IL18:43
3.Johansen, Tore Eirik HavnenBergens Turnforening19:14
4.Finne, EirikBergens Turnforening19:17
5.Hanevik, EirikFana IL19:23
6.Pundsnes, EirikIL Varegg23:05
7.Haveland, VegardKalandseid IL23:53
8.Vonen, RasmusIL Varegg26:50
9.Vonen, MagnusIL Varegg26:53
10.Haugetun, KristianKalandseid IL28:55
11.Joten, ErikFana IL34:34
12.Austrheim, Jakob AndreasKalandseid IL38:49
13.Austevoll, MortenKalandseid IL24:28-151/+150
14.Lund, Scott MacodyIL Varegg26:14-151/+150
15.Soltvedt, ErlendKalandseid IL24:25-151/+150
16.Jåstad, HåvardIL Varegg19:43-138
Strekktider

Klasse H13-14, 3km

1.Valen, KnutIL Varegg47:50
2.Heradstveit, KristianIL Varegg63:18
3.Halland, Magnus RogneIL Varegg64:46
4.Basberg, Bård L. HageIL Varegg65:18
5.Hellen, SondreT&IF Viking70:21
6.Schieldrop, JohnT&IF Viking76:43
7.Steen, Ole PetterFana IL79:22
8.Tjøswold, ErikBergens Turnforening101:58
Steen, Lars KristianFana ILDSQ
Solheim, LasseFana ILDNS
Strekktider

Klasse H13-16N, 1.5km

1.Haveland, BjørnarKalandseid IL16:11
2.Moe, Ole HenrikFana IL21:05
3.Midttun, EirikFana IL21:32
4.Finnøy, SindreBergens Turnforening27:05
5.Strande, DanielKalandseid IL27:52
6.Soligard, EirikBergens Turnforening33:50
7Kjelby, SimenIL Varegg21:51-136&138
Strekktider

Klasse H15-16, 4km

1.Grevskott, SverreIL Varegg59:03
2.Solheim, StianFana IL60:56
3.Gjestemoen, ErlendBergens Turnforening63:23
4.Nielsen, AndreasIL Varegg69:51
5.Marøen, Mats LarsenAskøy O-lag98:28
6.Sperre, AndreasKalandseid IL113:25
Iversen, Tom FredrikT&IF VikingDSQ
Strekktider

Klasse H17, 6km

1.Valen, HaraldIL Varegg62:53
2.Eikner, SigurdFana IL63:28
3.Hermansen, TrygveIL Gular65:31
4.Aarnes, ØivinIL Gular66:13
5.Steen, Kristian WollenFana IL75:06
6.Kocbach, JanFana IL77:39
7.Eikner, AxelFana IL83:18
8.Johansen, Per Harald HavnenBergens Turnforening85:20
9.Skage, Stein IngeIL Gneist100:56
10.Fauske, Vidar TonaasBergens Turnforening102:00
Nygaard, RuneIL GularDSQ
Skeide, Lars S.Fana ILDSQ
Strekktider

Klasse H35, 4km

1.Steineger, JanIL Gneist47:07
2.Nærheim, Sverre JohanIL Gular49:14
3.Knudsen, ArneIL Gneist50:47
4.Nese, Tore SveinAskøy O-lag52:45
5.Steen, Vidar M.Fana IL52:53
6.Daltveit, MemundFana IL53:02
7.Drange, OveAskøy O-lag55:30
8.Sævareid, TommyFana IL56:14
Johannessen, TomIL GneistDSQ
Tørnquist, OleFana ILDSQ
Strekktider

Klasse H50, 3km

1.Torgersen, JørnT&IF Viking39:53
2.Alvheim, AtleFana IL43:57
3.Knudsen, EgillT&IF Viking48:15
4.Raadal, MagneFana IL54:17
5.Vold, PerFana IL56:22
6.Mikkelsen, GunnarT&IF Viking57:45
7.Madsen, Sigvard TschudiFana IL58:43
8.Basberg, Bjørn L.IL Varegg62:33
9.Ingvaldsen, AxelT&IF Viking63:00
10.Strand, ErlingBergens Turnforening68:13
11.Tveita, Lars OlavFana IL70:04
12.Ormberg, Jan OlavFana IL84:42
Balestrand, HermannAskøy O-lagDNS
Strekktider

Klasse Åpen-1.5km

1.Fotland, OveBergens Turnforening19:22
2.Lien, Jan R.Bergens Turnforening19:43
3.Fotland, Nina M.Bergens Turnforening19:46
4.Håheim, BodilIL Gular22:53
5.Paulsen, ØisteinBergens Turnforening33:58
6.Stadsnes, KariIL Gular38:53
7.Jåstad, Britt KjerstiIL Varegg43:54
Danielsen, KariFana ILDSQ
Lien, LasseBergens TurnforeningDSQ
Strekktider

Klasse Åpen-2km

1.Haugland, JanÅrstad IL19:07
2.Holmefjord, StianFana IL22:13
3.Maalen, Ole MartinBergens Turnforening23:59
4.Hanevik, GeirFana IL24:25
5.Seeberg, EspenBergens Turnforening24:27
6.Hegre, SteinarKalandseid IL29:31
7.Hegre, Eirik LieKalandseid IL30:53
8.Lund, Eva MacodyIL Varegg31:16
9.Ersland, Brit GunnFana IL31:48
10.Soltvedt, Ingerid H.Kalandseid IL32:46
11.Ersland, AmundFana IL33:29
12.Holt, EirikKalandseid IL36:47
13.Heradstveit, AtleIL Varegg37:40
14.Brokstad, RitaIL Varegg39:05
15.Øyen, MetteFana IL39:35
16.Paulsen, AnitaBergens Turnforening40:19
17.Lund, AndreasFana IL41:11
18.Tveranger, ErlendIL Varegg42:47
19.Andreassen, DagfinnFana IL43:39
20.Heradstveit, HåkonIL Varegg43:57
21.Soltvedt, PetterKalandseid IL45:12
22.Olsgaard, Ole Andre HellandFana IL48:30
23.Meyer, HeleneFana IL50:51
24.Ramstad, AnnabethFana IL50:53
25.Stuhr, SimenFana IL51:40
26.Meyer, ChristofferFana IL51:47
Strekktider

Klasse Åpen-3km

1.Haugland, HelgeT&IF Viking42:37
2.Espeland, TrondNera BIL58:27
3.Egeland, Øystein NipenIL Gneist61:11
4.Lund-Johansen, MortenIL Varegg61:16
5.Nummedal, ErlendFana IL72:01
6.Marøen, AtleIL Gneist73:07
7.Johansen, Knut HavnenBergens Turnforening80:01
8.Lyngbø, FrodeAskøy O-lag125:08
Høgmo, HanneIL VareggDSQ
Ormberg, LivFana ILDSQ
Strekktider

Klasse Åpen-4km

1.Natås, MagnusBergens Turnforening67:58
2.Natås, Ivar MagnusBergens Turnforening69:03
3.Jørgensen, JørgenIL Varegg76:25
4.Hovde, IngaIL Varegg112:03
5.Lund-Johansen, HeleneIL Varegg112:06
Woldsdal, JørnIL GneistDSQ
Sperre, MalvinKalandseid ILDNS
Strekktider

Generated by tTiMe 0.06